Doprava a platby

ZPŮSOB PLATBY

Platba kartou, Rychlý online převod 

stažený soubor

Platba převodem na účet

Jako variabilní symbol, který identifikuje Vaši platbu, uvádějte číslo objednávky. Celou částku v korunách zasílejte, prosím, na účet u Fio banky : 2100511130/2010,

Pro zákazníky ze Slovenska máme taktéž zřízený účet u Fio banky : 2100511130/8330. (název účtu Mgr Hlaváčová Kateřina)

Mezinárodní platby: IBAN: CZ9720100000002100511130, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Veškeré náležitosti potřebné pro provedení bankovního převodu od nás obdržíte e-mailem. V případě, že objednávka nebude uhrazena bankovním převodem do 5 dnů, bude stornována.

 

Platba dobírkou (hotově při převzetí)

Česká pošta (NP/DR/RR) 40Kč
Česká pošta (Balíkovna) 20Kč
Zásilkovna 30Kč

 

Osobní odběr

Je zdarma a je možný pouze v našem skladu v Přáslavicích u Olomouce v pracovní dny vždy mezi 8:00 - 15:30. Po předchozí domluvě je možný i individuální termín návštěvy mimo uvedený časový rámec. O víkendu máme zavřeno.

Vrácené zásilky opětovně zasíláme pouze na Vaše požádání, přičemž je účtováno další poštovné.

 

DOPRAVA ČR    
     
Balík do ruky  90 Kč  
Balík na poštu  80 Kč  
Balík do balíkovny  69 Kč  
Zásilkovna (Z-point)  65 Kč  
Doporučené psaní  58 Kč  
     
DOPRAVA SR    
     
Doporučený balík 7 EUR  
Zásilkovna (Z-point) 4 EUR  

 

Na dobírku zasíláme pouze v rámci ČR

U objednávek nad 2000 Kč nutnost hradit poštovné odpadá - (Pouze v rámci ČR) 

 

Balík do ruky

Zásilka je Vám doručována přimo “do ruky“ na adresu, kterou uvedete v objednávce. Nemusíte tedy nikam cestovat, balíček si Vás najde sám. O jeho poloze jste informováni formou SMS či e-mailem. Standardní doba dodání je stejná, jako u balíku na poštu, tedy většinou následující pracovní den od podání.

Balík na poštu

Pokud víte, že nebudete k zastižení v době předpokládaného doručení zásilky, je balík na poštu vhodnou variantou. Balíček bude uložen na Vámi zvolené pobočce české pošty, kde si jej na základě informativní SMS můžete obvykle následující pracovní den po odeslání vyzvednout.

Rozhodnete-li se právě pro tento způsob doručení zboží, ověřte si, prosím, zda Vaše pošta tuto službu poskytuje (www.napostu.cz ). Jinak je Vám balík doručen na nejbližší poštu s touto službou, což nemusí být ta, která je nejblíž Vašemu bydlišti.

Balík do balíkovny

Balík si můžete vyzvednout na 222 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.

Doporučené psaní

Drobné zboží a příze do tloušťky 5 cm. Pošta obyčejně dodává v rozmezí od 1 do 3 dnů.

Zásilkovna (Z-point)

Zásilky do hmotnosti 5kg nepřesahující v součtu stran 130 cm. Denní uzávěrka probíhá v 9:30, balíky jsou na výdejní místo obvykle doručeny následující den od podání.